Wczytuję...

Jak znaleźć punkt G u kobiety i dać jej przyjemność w łóżku

punkt g u kobietyWokół kobiecego punktu G oraz jak go znaleźć narosło wiele pytań i teorii. Nawet sami lekarze spierają się czy coś takiego w ludzkim organizmie w ogóle istnieje. Za odkryciem tego świętego Graala stoi ginekolog dr Ernst Grafenberg, który dokonał tego w latach 50 XX wieku. Następnie świat nauki potrzebował mniej więcej 30 lat, aby podjąć ponownie próbę odkrycia tajemnicy i jej spopularyzowania. Zadanie to przypadło seksuologom, którzy nazwali tajemnicze miejsce wewnątrz pochwy punktem G. Co więcej stwierdzili, że jego stymulacja powoduje niezwykle intensywny kobiecy orgazm, który może doprowadzić nawet do tzw. żeńskiego wytrysku. Nie można się, więc dziwić, że jest to obiekt zainteresowań wielu osób. Szczególnie mężczyźni chcący zdobyć miano najlepszego kochanka pragną zgłębić tę tajemnicę.

Jak znaleźć punkt G u kobiety?

Jeśli wybieracie się na poszukiwania tego miejsca musicie wiedzieć gdzie się kierować. Punkt G jest zlokalizowany wewnątrz pochwy. W dotyku może przypominać łechtaczkę, ponieważ mają taką samą strukturę. Natomiast wielkością przypomina jednogroszówkę. Jednak podczas stymulacji tego miejsca zaczyna się powiększać. Jeśli już odnajdzie się ten punkt to niestety, ale warto uzbroić się w cierpliwość. Nie od razu dojdzie się do wprawy i doprowadzi kobietę do orgazmu. Najlepiej przyjąć metodę prób i błędów, aż w końcu uda się znaleźć złoty środek. Wszakże przyjemność jaką daje orgazm zrekompensuje wszystko. Jakkolwiek jeśli kobieta zechce sama wybrać się na poszukiwania podpowiemy jak najłatwiej znaleźć drogę. Należy położyć się na plechach i rozluźnić, aby ułatwić penetrację. Użyj swojego najdłuższego palca i dłonią skierowaną ku górze postaraj się „wymacać” miejsce. To co wyróżnia punkt G od całej reszty to jego lekko pofałdowana i gąbczasta struktura. Jeśli chcesz się upewnić, że dobrze trafiłaś „połaskocz” to miejsce. W przypadku, gdy odczujesz lekkie mrowienie albo po prostu poczujesz coś innego, prawdopodobnie znalazłaś punkt G.

Pozycje seksualne wspomagające stymulacje punktu G

  1. Kobieta na górze. Dzięki maksymalnej kontroli przez kobietę w tej pozycji może ona idealnie regulować swoje położenie i nacisk. Jest to idealna propozycja dla pań, które są świadome położenia swojego punktu G i są w stanie wyczuć jego stymulacje.
  2. Pozycja od tyłu, gdzie kobieta jest lekko pochylona. Głównym atutem tej pozycji jest silny nacisk penisa na ściankę pochwy. To właśnie to miejsce daje największą szansę na stymulację punktu G. Dla wzmocnienia doznań poleca się, aby kobieta złączyła kolana. Da to obojgu silniejsze doznania.
  3. W księgach Kamasutry pozycja ta nazywana jest Sternikiem. Chodzi o to by kobieta leżąc na plecach oparła nogi na barkach partnera. W ten sposób mężczyzna może nie tylko dość głęboko penetrować pochwę i tym samym pobudzić punkt G, ale także ma możliwość skupienia się na łechtaczce.

W każdej z powyższych pozycji zaleca się kobiecie, aby kontrolowała swoje mięśnie Kegla. Dzięki zaciśnięciu ścianek pochwy oboje zyskają wiele przyjemności.

Nawet jeśli nigdy nie znajdzie się swojego punktu G to i tak warto go szukać. Dzięki poznaniu własnego ciała samodzielnie albo wspólnie z partnerem dasz sobie szansę na niesamowite doznania seksualne. Wiele kobiet nigdy nie zazna przyjemności jaką daje orgazm, ponieważ nie ma pojęcia jak reaguje jej ciało. Należy wyzbyć się wstydu, który często nas ogranicza. Wiele osób stroni od masturbacji, szczególnie dotyczy to kobiet. Jednak samozaspokojenie jest pierwszym krokiem na drodze do niezwykle przyjemnego seksu. Jeśli człowiek zna siebie i żyje ze sobą w zgodzie to jest w stanie dać więcej swojemu partnerowi.

Dodaj komentarz