Wczytuję...

Ile trwa stosunek i czy można go wydłużyć?

wydłużenie stosunkuNie od dziś wiadomo, że o długości seksu nikt nie mówi prawdy. Mężczyźni bez mrugnięcia okiem opowiadają bajki jak to mogą godzinami kochać się ze swoją partnerką. Natomiast w przypadku pań to przeważnie jest zdecydowanie za krótko. Jak wiadomo kobiety potrzebują znacznie więcej czasu, aby osiągnąć orgazm. W związku z tym bardzo realne wydają się statystyki, które mówią, że co trzecia kobieta po prostu udaje orgazm. Jednak zasadnicze pytanie brzmi czy rzeczywiście jest aż tak źle i jeśli tak, to co z tym dalej zrobić?

Odpowiadając na to warto sięgnąć po statystyki i badania naukowe przeprowadzane pod kątem przedwczesnego wytrysku. Jak można się domyślić zmierzenie czasu tak specyficznej czynności nie było najprostsze. Z jednej strony zrezygnowano z obecności trzeciej osoby, która by uruchomiała stoper, ponieważ zależało badaczom na przeprowadzeniu pomiarów w jak najbardziej naturalnych warunkach. Dlatego też zdecydowano, że to właśnie sami kochankowie będą uruchamiać zegar. Kolejnym wyzwaniem okazało się ustalenie od jakiego momentu zaczyna się de facto seks. Zastanawiano się czy tzw. gra wstępna również się liczy czy jednak ta granica znajduje się w innym miejscu. Ostatecznie badane pary otrzymały wytyczne, że włączają stoper w momencie penetracji i kończą pomiar czasu w trakcie wytrysku. Badanie zostało przeprowadzone na grupie ponad tysiąca osób, którym wręczono identyczne stopery, aby uniknąć nierówności w pomiarach.

Jak długo trwa przeciętny stosunek?

Pary, które poddały się badaniom mierzyły swój czas stosunku przez miesiąc za każdym razem, gdy dochodziło do zbliżenia. Okazało się, że długość seksu jest bardzo zróżnicowana. Ponoć na jego długość nie miały wpływu takie czynniki jak rasa, rozmiar penisa, pochodzenie, a nawet wiek. Chociaż można mieć zastrzeżenia co do tego ostatniego. Jak wiadomo z wiekiem zwiększa się prawdopodobieństwo niemożności seksualnej zarówno u panów jak i pań. Najkrótszy zanotowany stosunek wśród badanych osób trwał niespełna 40 sekund, natomiast najdłuższy to aż 45 minut! W związku z tym średnia to 5,5 minuty. Nie wygląda to najlepiej panowie…

Jak wydłużyć stosunek seksualny?

Nie ma sensu teraz rozpaczać, lepiej znaleźć rozwiązanie. Jednym z nich jest suplement, o którym pisaliśmy wcześniej – Climax Control. Preparat ten jest w stanie wydłużyć seks nawet o 30 minut. Warto po niego sięgnąć również, gdy ma się ogólne problemy z erekcją. Jest to suplement usprawniający pożycie seksualne mężczyzn.

Po drugie długość penetracji wynika także z częstotliwości wykonywanych ruchów. Warto czasami nie gonić tak króliczka tylko postawić na wolniejszy i przez to bardziej zmysłowy seks. Czasami rzeczywiście płomień, który został wzniecony między kochankami nie pozwala na złapanie oddechu. Jednak pewne pozycje dają zdecydowanie więcej przyjemności, gdy są wykonywa właśnie w wolniejszym tempie. Również naprzemienna prędkość może przynieść rezultaty. Taki interwał podczas seksu potrafi zdziałać cuda. Jeśli ktoś posiada w domu księgę Kamasutry powinien do niej zajrzeć, bowiem posiada wiele tradycyjnych porad jak wydłużyć stosunek.

Po trzecie jeśli mężczyzna czuję, że niedługo.. dojdzie, może w tym momencie przejść do innej pozycji. Dzięki temu zyska na czasie i odsunie chociaż trochę koniec stosunku. Poza tym urozmaici to czasami monotonny seks. Oczywiście zawsze przy okazji problemów związanych z seksualnością warto zwrócić uwagę na swoją dietę. Chodzi głównie o to, aby pilnować co się je. Oznacza to odpuszczenie częstego spożywania alkoholu, szczególnie przed współżyciem. Warto zrezygnować z bardzo tłustych potraw albo smażonych na głębokim tłuszczu.

Stosując się do powyższych rad można skutecznie wydłużyć swój stosunek. Warto szczególnie po nie sięgnąć, gdy znajduje się poniżej średniej, która i tak nie wygląda różowo. Zdaniem wielu kobiet optymalna długość penetracji wynosi ok. 30 minut. Jednak jak pokazują statystki niewielu mężczyzn jest w stanie sprostać temu zadaniu.

Dodaj komentarz