Wczytuję...

Skuteczny plan na smukłą sylwetkę latem

Każdy na początku roku ma pewne postanowienia, których zamierza się trzymać przez cały rok. Prawdopodobnie każdy planuje poprawę sylwetki – zrzucić kilka kilogramów albo wyrzeźbić w końcu brzuch. Jednakże dnia lecą, mijają kolejne tygodnie i  miesiące, a nam ciężko zabrać się za realizację swoich noworocznych celów. Oczywiście w końcu nadchodzi moment, że wyczekiwane wakacje zbliżają się wielkimi krokami, jednak kiedy spoglądamy w lustro oponka na brzuchu wcale nie jest mniejsza, a wskazówka na wadzę ani drgnie. Wtedy potrzebne są zdecydowane kroki, jeśli myślimy poważnie o wystąpieniu na plaży w nowym stroju kąpielowym (tak, tym o rozmiar mniejszym niż nosimy teraz). Nie ma sensu się załamywać, to ostatni dzwonek, aby wziąć się w garść i wygrać walkę o swoje zgrabniejsze ciało.

zrzucanie zbędnych kilogramów

Plan – ekspresowa utrata wagi

Wszystko oczywiście zaczyna się od planu i tego jakie wyznaczymy sobie cele. Do tego potrzebne są trzy rzeczy – papier, długopis oraz dużo motywacji do działania. Niektórzy twierdzą, że to, co zapisane jest w połowie wykonane. W związku z tym wypisz na przygotowanej kartce papieru co chcesz osiągnąć i w przeciągu jakiego czasu. Np. „do końca miesiąca zrzucę 5 kilogramów” albo „przez 30 dni pozbędę się 3 centymetrów z obwodu brzucha”. Następnym krokiem w kierunku wymarzonej figury jest konkretne zaplanowanie w jaki sposób chcemy to osiągnąć. To znaczy, że musimy dokładnie wiedzieć jakie czynności wykonać, aby nasz plan się udał. Warto skorzystać w takim przypadku z porady specjalisty – dietetyka, trenera personalnego. Jeśli jednak nie stać nas na to, wystarczy użyć komputera i poszperać w Internecie, co topowe portale nam podpowiadają. Jednakże każdy organizm jest inny, więc to, co przeczytamy w takich serwisach zawsze musimy dopasować do siebie. W końcu nikt  nie zna naszego ciała lepiej od nas. Nieocenioną pomocą w takich nagłych wypadkach są oczywiście suplementy diety. Jednym z naszych faworytów jest Chocolate Slim.

Chocolate Slim – suplement wspomagający ekspresowe odchudzanie

Chocolate Slim Kilka słów na temat tego suplementu. Jest on wart polecenia, chociażby dlatego, że po przejrzeniu wielu portali oraz forum internetowych, niemalże wszystkie komentarze na jego temat są pozytywne. Chocolate Slim opinie wśród Internetów ma rewelacyjne i to go niewątpliwie wyróżnia spośród innych, miernych produktów. Jednakże to tylko jednak z wielu zalet jakie posiada ten suplement, który jest czekoladowym shakem. Tak, dobrze przeczytałeś – jest to jedyna postać czekolady, którą możesz bez jakichkolwiek wyrzeczeń i obaw przed przybraniem na wadzę, jeść i.. schudniesz. Z podstawowych zalet Chocolate Slim warto wymienić: poprawę metabolizmu, naturalny skład, który wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wyśmienity smak. Wystarczy kilka tygodni stosowania tego produktu, a efekty zaskoczą największych przeciwników suplementacji. Dla osób chcących dowiedzieć się jak można skutecznie schudnąć w krótkim czasie polecamy obszerniejszy artykuł na temat Chocolate Slim – kliknij tutaj, aby przeczytać.

Postaw na kilka prostych trików i pozbądź się 3 kg w tydzień

Jeśli zależy Ci na ekspresowej utracie wagi warto, abyś poznać tych kilka sztuczek gwiazd. Stosują je zawsze przed wielkimi wydarzeniami, aby wcisnąć się w te skąpe kreacje, które nie zakrywają zbyt wiele ciała, więc musi być ono perfekcyjne i bez jakiejkolwiek fałdki. Po pierwsze pij dużo wody w niewielkich odstępach czasu. Dzięki temu wypłuczesz z organizmu wiele toksyn, które lubią gromadzić się w naszych jelitach i blokują poprawną przemianę materii. Po drugie jedz często, ale niewielkie porcję, w ten sposób nie doprowadzisz do wzdęć oraz pozwolisz, aby organizm miał stałe paliwo do wytwarzania energii. W ten sposób nie będzie potrzebował odkładać zapasów, czyli tłuszczyku w boczkach. Wybierz się na siłownie albo rower czy basen. Wysiłek fizyczny nie tylko ma zbawienny wpływ na wydolność i jędrne ciało, ale również podkręca przemianę materii. Trzymając się tych trzech zasad spokojnie pozbędziesz się trzech kilogramów w ciągi krótkiego czasu. Jednakże jeśli pragniesz większego progresu warto sięgnąć po większe działo – suplement diety oraz długotrwały plan. Nie poddawaj się, a niedługo w lustrze zobaczysz swoje nowe oblicze.

Dodaj komentarz