Wczytuję...

Różnice upodobań w łóżku – co lubi ON, a czego pragnie ONA

różnice upodobań w łóżkuKobiety są z Wenus, a mężczyźnie z Marsa. Nie od dziś wiadomo, że każda płeć ma swoje wady i zalety oraz upodobania, których nie ma druga strona. Często wychodzą one w trakcie planowania wspólnego wieczoru, gdzie facet najchętniej zamówiłby pizze i włączył mecz piłki nożnej. Natomiast panie wolę słodycze, wino i film. To akurat mocno stereotypowe podejście, ale świetnie oddają właśnie różnice w podejściu do wielu innych tematów. W tym wpisie skupimy się głównie na upodobaniach związanych z pożyciem seksualnym każdej z płci. Panie przodem, zatem…

Czego pragną kobiety w łóżku?

Płeć żeńska znacznie bardziej dąży w czasie stosunku do zawiązania relacji emocjonalnej niż wyłącznie fizycznej. Prowadzi to do prostego postulatu wielu kobiet, aby facet był nią stale zainteresowany. Nie ma nic gorszego niż obojętność w związku, bo ona prowadzi tylko do jego końca. Kiedy zaczyna brakować właśnie tego zainteresowania kobieta zaczyna starać się je odzyskać. Wtedy niestety często dochodzi do gry i handlu seksem. To na początku może przynosić efekty, ale takie gierki szybko się wypalają.

Z racji tego, że kobiety latami walczyły o swoje równouprawnienia i niestety nadal muszą być czujne w tym względzie, pragną aby ich partner okazywał im szacunek. Również w sytuacjach łóżkowych, nie oznacza to jedynie przepuszczanie je przodem w drzwiach czy całowanie w dłoń. Kobiecie chodzi teraz, aby była tak samo ważna w trakcie seksu co jej mężczyzna. Mowa chociażby o tym, że seks oralny nie jest zarezerwowany wyłącznie dla facetów.

Bycie adorowaną, komplementowaną to również jedno z pragnień kobiet. Tym bardziej jest ono istotne na kanwie relacji seksualnych, ponieważ wiąże się ono z zachwytem nad cielesnością kobiety. Nie jest żadną tajemnicą, że panie mają ogromne kompleksy na punkcie swojego ciała, zaś pozytywna opinia szczerze wypowiedziana z ust ukochanego potrafi wiele zmienić.

Co chodzi po głowie mężczyznom?

Chociaż istnieje krzywdząca generalizacja, że faceci myślą tylko o seksie i na niczym innym im nie zależy, warto jej nie powielać. Lepiej zastanowić nad podłożem niektórych fantazji i zachcianek płci męskiej. Weźmy chociażby seks oralny, który uwielbia prawdopodobnie każdy mężczyzna. Jeśli jednak pomyśleć dlaczego się tak dzieje to okazuje się, że panowie również pragną akceptacji. Szczególnie jeśli chodzi o ich penisa. Ten rodzaj stosunki daje właśnie facetowi to poczucie. Jeśli jednak z pewnością siebie nie jest najlepiej, zawsze można sięgnąć po XtraSize, który z łatwością ją zwiększy.

Kolejną kwestią, która rozbudza męskie zmysły jest dźwięk. Chodzi oczywiście o sytuacje, w której partnerka podczas seksu wydaje odgłosy. Dla mężczyzn jest to bardzo podniecające, odbierają to jako potwierdzenie, że są dobrzy w łóżku i dają swojej kobiecie przyjemność.

Możliwe, że jest to domena obecnych czasów, ale panowie szaleją za kobietami pewnymi siebie i lubiącymi seks. Ewidentnie przestali mieć problem z przejmowaniem inicjatywy przez swoje partnerki. Lubią kiedy ukochana wie czego chce i nie boi się o tym mówić. Poza tym pruderia ze strony płci żeńskiej również rozpala ich do czerwoności.

Jeśli mielibyśmy podsumować pragnienia i potrzeby łóżkowe każdej z płci okazałoby się, że nie odbiegają one od siebie tak bardzo. Większość z nich sprowadza się do bycia kochanym, akceptowanym i zauważanym przez drugą stronę. Jedyna różnica tkwi w tym w jaki sposób się mówi i okazuje to.

Dodaj komentarz