Wczytuję...

Przedwczesny wytrysk mężczyzny – jak sobie z tym radzić?

przedwczesny wytryskIstnieje wiele zaburzeń na tle seksualnym, jednak dla wielu facetów to właśnie zbyt wczesny wytrysk stanowi tę najbardziej żenujący i wstydliwy problem. Bierze się to głównie z tego, że mężczyźni stawiają sobie często za punkt honoru doprowadzenie swojej partnerki seksualnej do orgazmu. Jak wiadomo płeć piękna potrzebuje zdecydowanie więcej czasu na doprowadzenie do finału. W momencie, kiedy mężczyzna kończy zabawę po kilkunastu sekundach czuje zapewne, że nie spełnił swojej „powinności”. Takie błędne myślenie jest zapętlaniem się w jeszcze większe problemy. Frustracja wynikająca z niepowodzeń sprawia, że są one coraz częstsze oraz dochodzi do ich pogłębienia. Dlatego warto postawić na dwie kwestie – zdiagnozować gdzie tkwi sedno problemu oraz zastanowić się nad najlepszym rozwiązaniem.

Przyczyny powstawania przedwczesnego wytrysku

Jak zawsze jeśli chodzi o znalezienie przyczyn związanych z zaburzeniami o podłożu seksualnym należy je rozpatrywać na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze występują takie, które leżą po stronie fizyczności. To znaczy, że mogą to być urazy mechaniczne, wynikające z genów danej osoby albo choroby. Drugą kategorią jest płaszczyzna psychologiczna. Przez wiele osób bardzo bagatelizowane, ponieważ nasze społeczeństwo jeszcze nie zrozumiało, że dolegliwości mające swoje podłoże w psychice nie muszą oznaczać od razu, że ktoś jest szaleńcem i należy go zamknąć w zakładzie psychiatrycznym.

Podstawowe przyczyny fizyczne

  • Przewlekłe choroby typu cukrzyca
  • Nadwrażliwość męskiego członka
  • Niewielkie napięcie zwieraczy cewki moczowej
  • Słabe mięśnie krocza
  • Nierównowaga w mózgu między dopamina a serotoniną

Podstawowe przyczyny psychiczne

  • Częste masturbowanie się
  • Poczucie lęku przed niepowodzeniem w łóżku
  • Częsty stres w życiu codziennym
  • Odczuwanie niepokoju lub obawy przed partnerką

Sposoby na pozbycie się przedwczesnego wytrysku – Climax Control

climax controlWszystko oczywiście zależy od tego co jest przyczyną takiego zaburzenia. Zupełnie inne metody stosuje się w przypadku leczenia przedwczesnego wytrysku, jeśli jest on spowodowany przez pewne choroby albo uszkodzenia mechaniczne, a inaczej podchodzi się do sprawy kiedy to wynika z pewnych odchyleń w psychice. Jeśli nie dotyczą cię te drugie kwestie to wszelkie preparaty, którą cieszą się dobrą opinia wśród swoich użytkowników są jak najbardziej polecane. Na naszej stronie znajdziesz wiele takich propozycji. Jednym z najbardziej popularnych i cenionych przez mężczyzn tabletek jest Climax Control, o którym również możesz szerzej przeczytać na blogu. Climax Control opiera swoje działanie na wyłącznie naturalnych składnikach. W związku z tym może być stosowany przez niemalże każdego i nie grozi to jakimikolwiek efektami ubocznymi.

Dodaj komentarz