Wczytuję...

Korzeń maca – składnik suplementów na potencję

korzeń macaRoślina ta przypomina trochę korzeń rzodkiewki albo rzepy, ale jego działanie jest zupełnie inne i chociaż można make wykorzystać w kuchni to jednak jej przeznaczenie jest zgoła odmienne. Zdecydowanie bardziej nadaje się do laboratorium, gdzie wykorzystuje się jej cudowne moce do usprawniania męskich członków. Wszystko to zawdzięcza się pradawnym ludom z obszarów Peru, które jako pierwsze odkryły lecznicze zdolności tej niepozornej rośliny. Już w czasach Inków wiedziano co kryje się w tym korzeniu. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że z racji swoich właściwości maca była wykorzystywana jako napój albo posiłek przed toczonymi walkami, bowiem dodaje siłę i sprawność nie tylko seksualną, ale także mięśniową.

Wpływ korzenia maki na sprawność seksualną

maca - składnik titan gelWykorzystanie takiej rośliny o takich niesamowitych właściwościach w przemyśle farmaceutycznym jest wręcz oczywiste. Jej zbawienny wpływ na zaburzenia erekcji oraz wytrzymałość dają ogromną przewagę nad innymi roślinami. Mimo tego, że nie stwierdzono jednoznacznie czy maca jest afrodyzjakiem to jednak jej wpływ na pożycie seksualne zarówno kobiet jak i mężczyzn jest nie do przecenienia. Szczególnie mocno oddziałuje na siłę erekcji oraz wzmocnienie samego członka. Co istotne maca jest także wykorzystywany w suplementach dla kulturystów wspomagających rozrost masy mięśniowej. W związku z tym roślina jest wykorzystywana także w preparatach mających wpłynąć na powiększenie męskiego członka. Świetnym przykładem skuteczności jego zastosowania jest Titan Gel, która jest w stanie większych zarówno długość jak i obwód penisa, a jednym z jego głównych składników jest właśnie korzeń maki.

Korzeń maca a arginina

Arginina to białko, które jest głównym białkiem męskiego nasienia. Jej niedobór może skutkować niepłodnością, brakiem erekcji oraz słabszym wzwodem. Maca z racji swojej wysokiej zawartości właśnie tego białka jest idealnym wspomagaczem utrzymania odpowiedniego poziomu argininy w organizmie. Białko to jest także ważnym elementem budulcowym mięśni. Dla kobiet odpowiednia ilość argininy jest równie ważna, bo wpływa na ukrwienie zarówno męskich jak i damskich narządów płciowych. A to z kolei ma pozytywny wpływ na spotęgowanie doznań seksualnych partnerów.

Dodaj komentarz