Wczytuję...

Jak powiększyć penisa – sprawdzone sposoby

jak powiększyć penisaWielu mężczyzn zadaje sobie to samo pytanie – jak powiększyć penisa? Problem małego przyrodzenia dotyka sporej ilości facetów, jednak nie zawsze jest on odzwierciedleniem rzeczywistości. Przyjęło się sądzić, że im większy członek tym lepiej zaspokoi się kobietę. Ma to trochę racji, ale kwestie wielkości można zniwelować poprzez stosowanie odpowiednich pozycji seksualnych. Jeśli mimo to odczuwa się dyskomfort, a kompleksy znacząco obniżają poczucie wartości, warto sięgnąć po sprawdzone metody. Jednak zanim zdecydujesz się na cokolwiek należy przeanalizować wszelkie ewentualne skutki uboczne danej metody. Po drugie lepiej uzbroić się w cierpliwość, bo praktycznie na większość rezultatów trzeba zaczekać co najmniej miesiąc.

Oczywiście chęć, aby powiększyć penisa jest na tyle duża, że niektórzy są w stanie sporo ryzykować. Mimo to przestrzegamy przed bardziej ryzykownymi metodami. Zanim zacznie się stosować jakiekolwiek sposoby, warto zmierzyć swoje przyrodzenie i sprawdzić, czy rzeczywiście odstaje ono od średniej. Szacuje się, że członek w spoczynku ma przeciętnie długość od 5 cm, zaś w czasie wzwodu od 12 centymetrów. A jak to wygląda u Ciebie?

Metody na powiększenie penisa

  1. Tabletki na powiększenie członka

Jest to niewątpliwie najmniej inwazyjna metoda wydłużania przyrodzenia. Na rynku istnieje kilka popularnych środków, których producenci zapewniają o skuteczności ich działania. Do najpopularniejszych należą tabletki XtraSize, które cieszą się sporą popularnością wśród panów. Zanim zdecydujesz się postawić na ten rodzaj wsparcia, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Jedną z nich jest sprawdzenie opinii, chociażby na forach internetowych, dotyczących danego preparatu. Prawdopodobnie nie ma bardziej rzetelnego źródła wiedzy o skuteczności tabletek na powiększenie członka niż komentarze innych facetów. Gdy już dokonasz wyboru, pamiętaj by postępować zgodnie z zaleceniami na ulotce. Dzięki tej metodzie można liczyć na wydłużenie penisa oraz zwiększenie obwodu. Szacuje się, że długość zwiększy się o co najmniej 3 centymetry. Jednak co istotne, po otrzymaniu danego rezultatu, utrzymuje się on na stałe. To znaczy, że efekty są trwałe. Mimo wszystko należy pamiętać, że z wiekiem ciało się kurczy, również penis.

  1. Pompka do penisa

pompka wodna do powiększania penisaPodobnie jak w przypadku tabletek, pompki do penisa są mało inwazyjne. Wyróżnia się dwa rodzaje – wodne oraz próżniowe. Poprzez działanie pompki dochodzi do niewidocznych dla oka pęknięć tkanki. Jest to podobny mechanizm, który zachodzi podczas rozbudowy mięśni. W czasie ćwiczeń mięśnie rozciągają się oraz zachodzi uszkodzenie tkanek, które w czasie regeneracji rosną. To samo dzieje się podczas działania pompki, na skutek mikrouszkodzeń tkanka odbudowuje się i zwiększa objętość oraz wydłuża się. Jedyna różnica między tymi dwoma rodzajami pompek jest taka, że jedna z nich wykorzystuję wodę, a druga próżnię. Jedynym minusem tej metody jest jej krótkotrwałość. Efekty mogą być dość spektakularne, jednak jest to związek na całe życie. Jeśli mężczyzna zaprzestanie jej stosowania to niestety, ale wróci do punktu wyjścia.

  1. Operacyjne powiększanie

To niewątpliwie ryzykowna operacja, ale rzeczywiście skuteczna i to od razu. Z jednej strony ma się natychmiastowe efekty, ale z drugiej cały szereg wad. Do jednych z nich zalicza się ryzyko zaniku erekcji. W związku z czym, po co komuś duży penis, skoro i tak go nie użyje. Po drugie istnieje ryzyko, jak przy każdym poważniejszym zabiegu, że dojdzie do zakażenia oraz powikłań, które są niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia. Tego typu operacja polega na przesunięciu tkanki tłuszczowej z innej części ciała pacjenta. Druga wersja to podcięcie więzadła, możliwe jest dzięki temu wydłużenie penisa o nawet 3 cm.

  1. Samodzielne wykonywanie ćwiczeń

Metoda najmniej inwazyjna, bezpieczna i raczej najtańsza. W Internecie można znaleźć naprawdę sporo propozycji ćwiczeń na wydłużenie penisa. Jednak jak wszystkie domowe sposoby, tak i ten ma swoje plusy i minusy. Największą wada tego sposobu jest brak pewności o ich skuteczności. Poza tym na pierwsze wyniki trzeba znacznie dłużej czekać niż kilka tygodni. Warto skonsultować to z urologiem nim przystąpi się do działania. Aby móc liczyć na jakiekolwiek rezultaty trzeba co najmniej dwa razy dziennie, a najlepiej częściej je stosować. Istnieje naprawdę cała masa ćwiczeń, które można wykonywać samodzielnie w domu. Trzeba znaleźć w sobie tylko odrobinę samodyscypliny i motywacji.

Jak widać odpowiedzi na pytanie – jak powiększyć penisa, jest wiele. Sporo zależy od tego jak bardzo komuś zależy i ile jest w stanie często zaryzykować. Z naszej strony raczej odmawiamy bardziej inwazyjne sposoby, szczególnie jeśli to pierwsze podejście do tematu. Poza tym warto uzbroić się w cierpliwość. W większości przypadkach na pierwsze rezultaty trzeba czekać kilka tygodni. Jednakże efekty są warte czekania. Często jednak mężczyźni decydują się na zwiększenie penisa, aby podnieść swoje ego oraz stać się bardziej pewnym siebie. Wielu seksuologów wskazuje, że czasami lepiej najpierw zrobić porządek w swojej głowie, a dopiero potęp zabierać się za swój „sprzęt”.

One thought on “Jak powiększyć penisa – sprawdzone sposoby

  1. jak czytam o tych pompkach do penisa to wszystko mnie boli, zdecydowanie polecam tabletki xtrasize – sam przetestowałem i u mnie się sprawdziły, pzdr

Dodaj komentarz