Wczytuję...

Gra wstępna dla niej i dla niego – pomysły na dobry początek

gra wstępna dla niej dla niegoTermin „gra wstępna” oznacza zainicjowanie stosunku. W naszej kulturze przyjęło się, że tylko kobiety jej potrzebują. Nic bardziej mylnego. Ten przedsmak penetracji stanowi ważny element dla obojga partnerów. Chodzi przede wszystkim o pobudzenie zmysłów oraz lepsze poznanie swoich ciał. Jeśli we współżyciu chodziłoby wyłącznie o włożenie penisa gdzie trzeba i zakończeniu po kilku minutach (co dla niektórych panów stanowi problem) to po co seks i łączenie się w pary? Gra wstępna dla niej jak i dla niego jest dobrym początkiem, swego rodzaju preludium do największej rozkoszy.

Gra wstępna – do czego służy?

Należy rozwinąć wątek rozpoczęty w poprzednim akapicie dla dobra przede wszystkim kobiet i w trosce o edukację mężczyzn. Po pierwsze płeć piękna z reguły potrzebuje więcej czasu, aby wejść na wysokie obroty podniecenia. Jednak to stopniowe rozkręcanie wygląda zupełnie inaczej niż w przypadku facetów. Dla nich gra wstępna to seks oralny. To jest właśnie największy błąd. Podstawowym celem inicjowania jest właśnie pominięcie genitaliów i odkrycie innych sfer erogennych u partnera. Podczas tej zabawy można nauczyć się wiele o sobie i do woli używać swojej fantazji. Między innymi po to jest ta gra wstępna. Poza tym, mała rada dla mężczyzn, którzy nie uznają gry wstępnej. Pamiętajcie drodzy panowie, że nie zawsze wasz sprzęt działa jak należy, więc warto mieć coś innego w zanadrzu. Facet potrafiący jedynie penetrować jest kiepskim kochankiem. W przeciwnym wypadku pomoże wam tylko Vigrax.

Gra wstępna – ile powinna trwać?

Wiadomo, gra wstępna dla niej może trwać godzinami, jednak mało który z panów dałby radę. Tak naprawdę nie o czas tu chodzi tylko o to co daje stosunkowi taki wstęp. Po pierwsze chodzi o wyczucie co jest przyjemne i pobudzające drugą osobę. Na początku warto postarać się, aby wspólne dotykanie i pieszczoty trwały nie krócej niż 5 minut. Potem, gdy już oswoicie się z tym warto wydłużać ten proces. Gra wstępna dla panów nie musi być nudna, trzeba tylko swobodnie pokazać partnerce, które miejsca (oprócz penisa) są również podniecające.

Gra wstępna dla niej

Wiadomo, że ciała mężczyzn i kobiet się różnią pod wieloma względami. Poza tymi oczywistymi, należy wskazać także miejsca erogenne. Na przykład u większości kobiet niezwykle podniecające jest dotykanie wewnętrznej strony ud. Poza tym kark oraz stopy. Delikatne głaskanie, pocieranie, czy dmuchanie w te miejsca rozluźni partnerkę oraz pobudzi całe ciało. Następnie można spróbować bardziej zdecydowanego dotyku, jednak nigdy nie można zapomnieć o wyczuciu i wsłuchaniu się w ciało partnerki. Gdy jest zielone światło można zacząć całować miejsca dookoła miejsc intymnych, ust czy piersi. Jednak ważne, aby bezpośrednio nie angażować jeszcze genitaliów.

Gra wstępna dla niego

Mężczyźni wielbią swojego penisa i chcą, aby cała uwaga skupiała się właśnie na nim. Jednak co zaskakujące, kiedy specjalnie pomija się jego członka to go jeszcze bardziej nakręca. Dlatego drogie panie warto zdecydowanym ruchem połechtać podbrzusze czy płatki uszu swojego partnera. Oczywiście stopy i sutki są równie wrażliwe na kobiecy dotyk. Gra wstępna dla niego może okazać się rozkoszą, gdy użyje się kostek lodu – pobawcie się i sprawdźcie co was kręci najbardziej.

Tak naprawdę podczas gry wstępnej czy chodzi o nią czy o niego, nie ma żadnych ograniczeń. Tylko partnerzy mogą postawić pewne bariery. Każda forma jest dobra i dozwolona dopóki w grę wchodzi przyjemność. Warto tego spróbować i cieszyć się zmożonymi doznaniami!

Dodaj komentarz