Wczytuję...

5 rodzimych afrodyzjaków z Twojego ogródka

Aby podnieść temperaturę w sypialni istnieje wiele sposobów. Czasami sytuacja wymaga bardziej profesjonalnej interwencji w postaci tabletek na potencję, ale kiedy takie kroki nie są potrzebne warto postawić na coś bardziej naturalnego. Nie każdy wie, że to co rośnie na polskim polu oraz naszym własnym ogródku również świetnie nadaje się na podkręcenia libido. Wystarczy tylko wiedzieć które warzywa, owoce albo zioła noszą miano afrodyzjaków oraz jak się z nimi obchodzić i oczywiście z czym łączyć, aby zyskać największą moc.

Dynia

Niedługo okres jesienny, więc macie świetną możliwość upolować (jeśli sami nie uprawiacie) polską dynie. Jest pyszna, słodka i nadaje się do wielu potraw. Jednak nasze libido interesują w szczególności pestki dyni. Mają one sporo cynku, który świetnie wpływa na funkcjonowanie męskiego przyrodzenia. Oczywiście zaleca się spożywanie również samego miąższu, które także jest bogaty w wiele witamin z grupy B – mają one wpływ na krążenie krwi w organizmie.

Kapusta

kapusa afrodyzjakZjadanie bigosu nie jest wskazane, ponieważ taka postać kapusty jest ciężkostrawne i prowadzi do gazów. A jak wiadomo w sytuacjach intymnych tego typu historię są raczej nie wskazane. Natomiast surowe warzywo albo przyrządzone pod postacią lekkostrawnej potrawy jest zdecydowanie zalecane przed planowanymi igraszkami w łóżku. Obecna w kapuście witamina K podkręca libido.

Lubczyk

Prawdopodobnie jeden z najbardziej znany w Polsce rodzimych afrodyzjaków. Można go znaleźć w wielu przydomowych ogródkach. Świetnie komponuje się z pysznym niedzielnym rosołem, ale warto znać również inne jego zastosowanie. Zioło to doskonale poszerza naczynia krwionośne co ma niewątpliwie swój pozytywny wpływ na stan pobudzenia seksualnego.

Truskawki

truskawka afrodyzjakChociaż nasze pyszne truskawki nie są zbyt długo dostępne, bo zaledwie kilka tygodni w roku, to warto wiedzieć jak można je wykorzystać, aby zwiększyć ochotę na seks. Najpopularniejszym sposobem na użycie truskawek przed igraszkami w sypialni jest dodanie ich do szampana. Jednak, aby uzyskać najbardziej intensywne doznania, zdecydowanie lepszym sposobem będzie rozkrojenie, a nawet zrobienie musu z truskawek. Aromat tego słodkiego owocu pobudza niesamowicie zmysły. Przekonaj się o tym sam w sypialni.

Miód

Kolejna słodka pozycja, która może niekoniecznie rośnie na krzaku w naszym ogródki, ale również najlepsza jest w naszej rodzimej wersji. Prawdziwy miód jest nieocenionym składnikiem diety. Oprócz swojego pysznego smaku i nieocenionych właściwości leczniczych ma także świetny wpływ na nasze libido i sprawność seksualną. Bardzo dobrym sposobem na podniesienie mocy samego miodu jest zestawienie go z miętą. To połączenie sprawi, że poczujesz przypływ sił i witalności potrzebnej w łóżku jak mało co.

Jeśli chodzi o afrodyzjaki, to ich siła tkwi w różnych kwestiach. Niektóre owoce czy warzywa mają po prostu pruderyjny kształt i tym samym podkręcają wyobraźnie. Inne natomiast dzięki swoim witaminom i minerałom poprawiają działanie odpowiednich narządów. Zapach także ma ogromne znaczenie. Odpowiednie zastosowanie daje wiele pozytywnych korzyści w sypialni i nie tylko. Warto o tym wiedzieć.

Dodaj komentarz